Welcome to discussions

Quick Suggestions

• CKOPO42
    Original poster 9 сообщений

Здравствуйте очень жаль что в игре отсутствует опции подбор игроков. Хотя такой возможности в оригинальной части у игры имеется но к сожалению не добавлена The Crew 2. Я бы хотел узнать причины от разработчиков игры.

• Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source. Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of "de Finibus Bonorum et Malorum" (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance. The first line of Lorem Ipsum, "Lorem ipsum dolor sit amet..", comes from a line in section 1.10.32.

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source. Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of "de Finibus Bonorum et Malorum" (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance. The first line of Lorem Ipsum, "Lorem ipsum dolor sit amet..", comes from a line in section 1.10.32.

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source. Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of "de Finibus Bonorum et Malorum" (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance. The first line of Lorem Ipsum, "Lorem ipsum dolor sit amet..", comes from a line in section 1.10.32.

• CKOPO42

Уважаемые разработчики у меня просьба. Я любитель ПВП Баттле соревноваться. Но к сожалению возникают проблемы во время гонок.Проблема заключается с миграции хостов у игроков. Зачастую такое явление приводит к вылету из ПВП Баттле и тем самом игра осознает проигравшим что снимают из очки лиги. Я прошу исправить

• CKOPO42

Здравствуйте, у меня есть просьба. Мне бы очень хотелось, чтобы разработчики добавили новые автомобили в раздел призов. На мой взгляд, очень странно, почему после 1000 легенд не появляется новых автомобилей. Это очень странно, и хотя максимальная легенда игры была увеличена примерно до 10 тыс. Я прекрасно понимаю, что новые автомобили добавляются в игру со временем в соответствии с пожеланиями игроков, но меня беспокоит, что по какой-то причине после достижения 1000 легенд призовых автомобилей нет. Я думаю, что если будут добавлены новые призовые автомобили, этот подход разработчиков будет полностью отлично приниматся , и у игроков появится стимул чтобы получить эти призовые автомобили.

• CKOPO42

Здравствуйте. У меня есть просьба. Мне бы очень хотелось, чтобы разработчики игры внесли некоторые изменения в ПВП Баттле. У меня возникают проблемы во время соревнований. Проблема заключается в значках с ( иконок ) именами игроков над их головами. Часто эти значки ужасно мешают во время соревнований. Я бы очень попросил разработчиков придумать что - нибудь по этому поводу. Например, они сделают эти значки с именами максимально прозрачными, чтобы игроки могли ориентироваться на дороге. Иногда эти значки ужасно преграждают путь и создают трудности. В свободной поездке можно отключить значки игроков, но, к сожалению, это невозможно в ПВП-Баттле, потому что в игровом меню такой опции нет.

Детали Сообщества

131
Пользователи
37.0k
Темы
183.5k