Welcome to discussions

Quick Suggestions

• Rajfenzi
    Original poster 1 posts

Dobrý den, koupil jsem u vás AC Valhala.
    Mám problém po 30 hodinách hraní hry. Mi přestal fungovat upgrade na toulec se šípy. Ukazuje mi základní kapacitu šípů. Poté přestal fungovat zvuk a možnost uložení. Když se teleportuji na město občas se nenačítaji textury. Postava se zasekne v bodě a nelze se sní pohybovat v jakémkoli směru.
    Když zapnu hru a začíná nahrávání hry. Postava je opilá, po několika minutách začne střízlivět.
    Prosím o radu. Vymazat hru a znovu nainstalovat jsem už provedl. Zkusil jsem přeinstalovat celý playstation 4. Nic nepomáhá.

• Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source. Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of "de Finibus Bonorum et Malorum" (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance. The first line of Lorem Ipsum, "Lorem ipsum dolor sit amet..", comes from a line in section 1.10.32.

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source. Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of "de Finibus Bonorum et Malorum" (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance. The first line of Lorem Ipsum, "Lorem ipsum dolor sit amet..", comes from a line in section 1.10.32.

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source. Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of "de Finibus Bonorum et Malorum" (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC. This book is a treatise on the theory of ethics, very popular during the Renaissance. The first line of Lorem Ipsum, "Lorem ipsum dolor sit amet..", comes from a line in section 1.10.32.

• LedoveeeKladivo
    64 posts

@rajfenzi
    CZ
    Toto je anglicke forum, takze bude lepsi svuj problem psat priste anglicky 😉 Kazdopadne tvuj problem zde byl jiz zminovan, tak zkus jeste zapatrat. S koncem vanocniho Yule Eventu uz konecne skoncil opily Eivor na zacatku kazde hry.
    Zkus odcestovat do Norska, hru ulozit, restartovat a pak se vratit do Anglie. Obcas toto pomuze prostouchnout nejake bugy.

ENG
    This is english forum, so next time describe your problem in englisch 😉 Your trouble was here already mentioned, so try to search here. With end of christmast Yule Event will not Eivor start drunk, finally!
    Try to travel to Norway, save game, restart and come back to England. This can sometime help with some bugs.

Suggested Topics

Community Details

81
139.1k
Users
24.4k
Topics
126.3k